شرایط استفاده

شرایط استفاده

کمیته بین‌المللی نجات (IRC) این وب‌سایت (https://corenav.org) را مدیریت می‌کند تا به شما اطلاعاتی درباره‌ی کارهای انجام‌شده توسط ما ارائه کند و این امکان را فراهم سازد تا به‌صورت آنلاین با ما در تعامل باشید. دسترسی و استفاده از وب‌سایت IRC، پیوند دادن به وب‌سایت IRC و همچنین دانلود مطالب IRC و محتویات آن پیرو شرایط و ضوابطی هستند که در ذیل این شرایط استفاده مشخص شده است. اگر شرایط استفاده به‌طور کلی مورد پذیرش شما نیست، نمی‌توانید به وب‌سایت IRC یا پیوند منتهی به وب‌سایت IRC دسترسی پیدا کنید و از آن‌ها استفاده کنید و یا مطالب یا محتوایی را از وب‌سایت IRC دانلود نمایید. لطفاً توجه داشته باشید که IRC حق تغییر یا اصلاح شرایط استفاده بدون اطلاع قبلی در هر زمان و به هر دلیل را برای خود محفوظ می‌داند. شما تأیید و موافقت می‌کنید که شخصاً مسئول به‌روز ماندن و مطلع شدن از این تغییرات است.

استفاده شما از وب‌سایت IRC نشانگر موافقت شما با شرایط و ضوابط مشخص‌شده در این شرایط استفاده و هر شرایط و ضوابط دیگری است که ممکن است در قسمت‌های دیگر وب‌سایت IRC مشخص شده باشند.

دارایی معنوی و مالکیت نشان تجاری

شما تأیید و موافقت می‌کنید که IRC تنها مالک نام IRC، لوگو و سایر نشان‌های تجاری ثبت‌شده و نشان‌های خدماتی IRC («علائم IRC») و مطالب و محتوای موجود روی وب‌سایت IRC است.

گواهی محدود

با پیوند به وب‌سایت IRC یا دانلود مطالب و محتوای IRC، شما موافقت می‌کنید که به شرایط و ضوابط مشخص شده در زیر پایبند خواهید بود:

ستفاده

شما متوجه هستید که نمی‌توانید از لوگوی IRC (چپ) به‌عنوان پیوند استفاده کنید، اما می‌توانید با استفاده از اعلامیه‌ها و پیوند‌های مورد تأیید به IRC پیوند دهید، البته در صورتی‌که از شرایط و ضوابط مطرح‌شده در این شرایط استفاده کاملاً تبعیت کنید. به‌طور خاص، تأیید می‌کنید که نمی‌توانید از لوگوی IRC در هر وب‌سایت خارجی یا سایت‌های شبکه اجتماعی مثل Facebook یا YouTube استفاده کنید.

اعلام و توافق می‌کنید که از پیوندها و بنرهای تأییدشده IRC و/یا مطالب یا محتوای IRC فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنید.

تأیید و موافقت می‌کنید که استفاده شما از هر یک از اعلامیه‌ها و پیوند‌های مورد تأیید IRC و/یا مطالب و محتوای IRC که حاوی نشان‌های IRC هستند نمی‌تواند به‌همراه عناصر گرافیکی دیگر انجام شود؛ همچنین نمی‌توانید آن‌ها را به هیچ شکل از جمله از نظر اندازه، نسبت، فونت، طراحی، چیدمان، رنگ یا عناصر موجود تغییر دهید و نمی‌توانید آن‌ها را به شکل متحرک، همراه با جلوه‌های گرافیکی استفاده کنید یا در ظاهر آن‌ها تغییری ایجاد نمایید.

تأیید و موافقت می‌کنید که از مطالب یا محتوای IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های تأییدشده IRC سوء استفاده نخواهید کرد.

شما موافقت می‌کنید که از مطالب و محتوای IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های IRC برای اهدافی که ناقض قوانین هر ایالت، کشور یا حوزه قضایی دیگر است، استفاده نخواهید کرد، ازجمله و بدون محدودیت در رابطه با تمام قوانین مربوط به حق نسخه‌برداری و نشان تجاری.

شما تأیید و موافقت می‌کنید که نمی‌توانید اطلاعات نادرست درباره‌ی رابطه‌ خود با IRC ارائه کنید.

استفاده شما از مطالب و محتوای IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های مورد تأیید IRC نمی‌تواند این برداشت را

ایجاد کند یا نشان دهد که محصولات، کالاها، خدمات یا وب‌سایت شما به تأیید IRC رسیده است.

استفاده شما از مطالب و محتوای IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های تأییدشده IRC نمی‌تواند این برداشت را ایجاد کند یا نشان دهد که IRC از فروش کالاها یا خدمات شما سود خواهد برد.

استفاده شما از مطالب و محتوای IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های تأییدشده IRC به هیچ شکل نمی‌تواند به‌نحوی به کار گرفته شود که باعث سردرگمی، گمراهی یا فریب عموم مردم شده یا در مغایرت با منافع IRC باشد.

شما تأیید و موافقت می‌کنید که نمی‌توانید به هیچ شکل از مطالب و محتوای IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های تأیید شده IRC به‌نحوی استفاده کنید که از نظر IRC، فقط با توجه به صلاحدید خودش، قابل اعتراض بوده یا حاوی مطالب یا محتوای زننده، خشن متعصبانه، بدسلیقه، تحقیر آمیز یا با گرایشات جنسی باشد. خصوصاً، پیوندها و اعلامیه‌های تأییدشده IRC نباید در هیچ صفحه‌ای از وب‌سایت‌ها قرار بگیرند که حاوی مطالب یا تبلیغاتی برای نوشیدنی‌های الکلی، دخانیات، پورنوگرافی، مطالب مذهبی، مطالب حزبی، مطالب سیاسی یا اسلحه گرم هستند.

فسخ توافق

IRCمی‌تواند حق شما برای استفاده از مطالب و محتوای IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های IRC را در هر زمان و با دلیل یا بدون هیچ دلیل خاصی، لغو نماید. با دریافت اعلامیه فسخ توافق، شما باید فوراً به استفاده خود از هرگونه محتوا و مطالب IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های تأییدشده IRC، خاتمه دهید.  هرگاه با توجه به تشخیص IRC شما به نحوی از محتوا و مطالب IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های IRC استفاده کنید که با یکی از شرایط و ضوابط مطرح شده در این شرایط استفاده یا موارد ارائه شده در سایر بخش‌های این وب‌سایت مطابقت نداشته باشد، IRC این حق دارد که از مجاری قانونی برای پایان دادن به استفاده شما اقدام کند؛ نقض هرگونه مالکیت معنوی یا سایر حقوق IRC یا یک شخص ثالث، تأثیری بد روی تصویر، اعتبار یا خدمات یا برنامه‌های IRC دارد،

قوانین، مقررات یا احکام مربوطه را نقض می‌کند و/یا فعالیت غیرقانونی محسوب می‌شود.

انتخاب قانون؛ حوزه قضایی

این شرایط استفاده باید بدون دخالت دادن تضادهای احتمالی بین مفاد قانونی ایالات یا کشور محل سکونت شما، با توجه به قوانین ایالات نیویورک کنترل و تفسیر شوند. هرگونه ادعا، دادرسی حقوقی یا پرونده قضایی به دلیل یا در ارتباط آن باید فقط در کانتی نیویورک، ایالت نیویورک پیگیری شوند و شما از حوزه قضایی این دادگاه‌ها رضایت می‌دهید.

جبران خسارت

لطفاً توجه داشته باشید که نقض حق نسخه‌برداری، نشان تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی IRC می‌تواند باعث اعمال مجازات‌های مدنی و کیفری در مورد شما گردد.

غرامت

شما توافق می‌کنید که در قبال هرگونه آسیب ایجاد شده در نتیجه استفاده اشتباه و/یا نامناسب خود از وب‌سایت IRC، محتوا و مطالب IRC، و/یا پیوندها و اعلامیه‌های تأییدشده IRC، غرامت‌های وارده را پرداخت کنید و IRC را بی‌گناه تلقی کنید.

سلب مسئولیت ضمانت

IRC

هیچ ضمانت، نمایندگی، اظهارنامه، به شکل صریح یا ضمنی، در قبال مطالب و محتوای وب‌سایت خود، از جمله نشان‌های خود، به عهده نمی‌گیرد و بدین وسیله تمام مسئولیت‌های ضمانتی که در غیر این صورت ممکن است به شکل ضمنی در قانونی در نظر گفته شود، از خود سلب می‌کند.  استفاده از محتوا و مطالب IRC و/یا پیوندها و اعلامیه‌های تأییدشده IRC فقط با مسئولیت شخص شما، صورت می‌گیرد.

محتوای وب‌سایت با موافقت دفتر جمعیت، پناهندگان و مهاجرت، وزارت امور خارجه ایالات متحده توسعه پیدا کرده است اما لزوماً نشانگر سیاست این سازمان نیست و

نباید گمان کرد از طرف دولت فدرال تأییدیه دریافت کرده است.