USRAP - مبارزه با کلاهبرداری

عملکرد USRAP در محیطی امن است. کلیه پرسنل به شما کمک می کنند و حقوق برابری را برای همه در نظر می گیرند. اگر به خاطر عقاید، مذهب، جنسیت و تمایلات جنسی مورد بازخواست قرار گرفتید، می توانید به پرسنل USRAP اطلاع دهید. در هر زمان می توانید با مسئول پرونده تان یا یکی از ناظرین (مرد یا زن) صحبت کنید. همه مطالبی که به پرسنل می گویید کاملاً محرمانه هستند.

برای کسب اطلاعات این صفحه، فرمتی را انتخاب کنید. می‌توانید ویدیویی را تماشا، گزاره‌برگی را دانلود یا پادکستی را گوش کنید. همه گزینه‌ها اطلاعاتی یکسان ارائه می‌دهند.  

کلیه خدمات مربوط به اسکان مجدد به صورت رایگان ارائه می شوند. در هیچ زمانی در طول این پروسه هیچ کدام از اعضای RSC، ‏IOM، آژانس های اسکان مجدد، کلینیک های پزشکی، NGOها، UNHCR یا دولت ایالات متحده برای هیچکدام از خدمات اسکان مجدد از شما مبلغی دریافت نخواهند کرد. اگر کسی از شما درخواست پول کرد، شما را مجبور کرد که اقدامی انجام دهید و ادعا کرد که می تواند در پرونده تان دخالت کند یا روند رسیدگی به آن را سریعتر کند، از شما درخواست کرد از نظر جنسی او را تطمیع کنید یا در هر شکل کاری برایش انجام دهید یا به هر شکل به هر روش دیگری شما را تهدید کرد، این موارد را به RSC گزارش کنید. اطلاعات مربوط به گزارش رفتارها و عملکردهای نامناسب در اولین جلسه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

Picture3
Picture11

موضوعات مرتبط

هیچ سابقه ای یافت نشد

Ready to test your knowledge?

Download the Settle In App

Get unlimited access to hundreds of lessons designed for all learners

Download the Settle In App

With short videos and interactive lessons, you can learn about a wide range of pre- and post-arrival resettlement topics like traveling to the U.S., housing, and looking for a job.