درباره Settle In

به Settle In خوش آمدید. Settle In بهترین مکانی است که می‌توانید اطلاعات دقیق و مطمئنی در مورد اسکان مجدد در ایالات متحده پیدا کنید.

Cultural Orientation class

نمای کلی

پلتفورم دیجیتال Settle In به چند زبان در دسترس می‌باشد و در مورد زندگی در ایالات متحده در رابطه با موضوعات مختلفی فیلم، پادکست و منابع دیگری ارائه می‌دهد.

وب‌سایت Settle In

وب‌سایت Settle In دارای صدها منبع از جمله فیلم‌، پادکست و حقیقت‌نامه می‌باشد. موضوعات شامل سازگاری فرهنگی، اشتغال، مسکن، قوانین آمریکا و غیره می‌باشند. به این زبان‌ها در دسترس می‌باشد: عربی، برمه‌ای، دری، انگلیسی، فارسی، رواندایی، پشتو، روسی، سومالیایی، اسپانیایی، سواحیلی و اوکراینی.

پلیکیشن Settle In

اپلیکیشن Settle In برای جایزه و پیگیری پیشرفت یادگیری دارای فیلم‌های کوتاه، دروس تعاملی و مدال می‌باشد. از اپل استور یا گوگل پلی قابل دانلود است. به این زبان‌ها در دسترس می‌باشد: عربی، برمه‌ای، دری، انگلیسی، رواندایی، پشتو، روسی، اسپانیایی و سواحیلی.

Apple Store icon
فیسبوک Settle In

کاربران می‌توانند از طریق فیسبوک Settle In آخرین اطلاعات را دریافت نمایند، پیام مستقیم ارسال کنند و برای پرسش‌های خود پشتیبانی زبانی دریافت کنند و در رویدادهای زنده شرکت نمایند. به این زبان‌ها در دسترس می‌باشد: دری، پشتو، روسی و اوکراینی.

به بهبود Settle In کمک کنید

آیا دوست دارید به بهتر شدن Settle In کمک کنید؟ در نظرسنجی ما شرکت کنید. فیسبوک شما به ما کمک خواهد کرد Settle In را برای سایر کسانی که در حال اسکان مجدد در ایالات متحده هستند بهبود بخشیم.

About Settle In

منابع مرتبط